Srdečné pozvání na
IV. MEZINÁRODNÍ AQUARIUM SHOW - 2002 V OSTRAVĚ


(Pod záštitou města Ostravy a "Unie akvaristů České republiky - AKVA CZ")

31. srpna až 7. září, Dům kultury "Vítkovice", Třída 28. října 124, Moravská Ostrava

(denně od 10,00 - 19,00 hodin)


Výstava "Aquarium show" je tradičně zaměřena na prezentaci atraktivních druhů akvarijních ryb, soutěžních expozic živorodek, bojovnic, na ukázky a prodej všeho, co souvisí s akvaristikou. Každým rokem se snažíme přicházet s něčím novým, neokoukaným a v tomto duchu jsme i pro letošní rok připravili, spolu s našimi spolehlivými partnery, opravdovou "akvaristickou lahůdku" :


1. velikou národní výstavu terčovců ("diskusů")
v téměř 30 biotopních nádržích o celkovém objemu 22 m 3 budou vystaveny reprezentativní kolekce terčovců - importy z přírody, odchovy zahraničních renomovaných firem a domácích pěstíren.


Tak, jak už to při přípravě podobných akcí bývá, mimořádně zajímavé "bonbónky" vykrystalizují až na poslední chvíli. Stalo se to i nám, že téměř na poslední chvíli závazně potvrdili účast i přednášky pánové Bernd Degen a Jürgen Schmidt, oba SRN.

Akvaristické veřejnosti není třeba obě jména příliš představovat, ale jen připomenu, že p. Degen je m.j. autorem "Be-De atlasu sladkovodních ryb" a p. Schmidt je m.j. vydavatelem časopisu "Der Macropode".

Přednášky se uskuteční ve druhém bloku poslední den výstavy, v sobotu 7. září od 10,00 hod. rovněž v DK:


IV. MEZINÁRODNÍ AQUARIUM SHOW vám dále nabídne:
PRVNÍ PŘEDNÁŠKOVÝ BLOK SE USKUTEČNÍ V SOBOTU 31. SRPNA - od 13,00 hod.:Podrobnější informace, včetně fotozáběrů z loňska najdete na našich internetových stránkách: www.webpark.cz/ckchzr nebo ckchzr.webpark.cz. Pro zájemce můžeme zajistit slušné ubytování za slušnou cenu, volejte včas tel: 069-671 77 84, 0723-945 861.

Arnošt Perger
(hlavní manager výstavy a předseda
Českého klubu chovatelů živorodých ryb)  Copyright © Catfish, 2000-2006